Bursa Evden Eve Nakliye Hizmetlerimiz

İnegöl evden eve nakliyat

İnegöl evden eve nakliyat olarak; sizlere hizmet etmek için şubemizi hizmetinize sunduk. İnegöl evden eve taşımacılık olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Asansörlü evden eve taşıma olarak hizmet gücümüzü artırdık 13 kata kadar kurulan asansör, uzmaneleman, sigorta, mobilya montaj, ambalaj.

İnegöl evden eve nakliyat; talebiniz geldiğinde evden eve taşımacılık hizmetimizde gerekecek malzemelerin tespiti yapıldıktan sonra anlaşılan tarih ve saatte nakliyeniz iklim ve çevre şartlarına bakılmaksızın profesyonellikle gerçekleştirilir.

Firmamız tarafından evden eve nakliyat hizmeti verilirken aşağıdaki konular dikkatlice uygulanmaktadır;

• Beyaz eşyalarınız (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vs) kurutma makineniz, camlı vitrinleriniz özenle balonlu naylon ambalajlara sıkıca ambalajlanarak bağlanır.

• Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik aletler battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilerek iple sıkıca bağlanır.

• Cam bardak, yemek takımı, kristal eşyalar, cam aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara dikkatlice yerleştirilir.

• Çiçekler, yapraklarının ve dallarının kırılmayacağı bir şekilde uygun koli ve fıçılara yerleştirilerek sabitlenir ve devrilme gibi sorunlara karşı önlem alınır..

• Mobilyaların demontesi bulundukları yerde yapıldıktan sonra balonlu naylonlarla ambalajlanır. Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilerek yerleştirilir.

EKSPERLİ, SÖZLEŞMELİ VE SİGORTALI TAŞIMACILIK yapıyoruz.

İnegöl evden eve nakliyat bir telefonun ucunda, bizi arıyor ve taşınmayı sorun etmiyorsunuz. Temiz ve titiz taşıma bizden, takdir etmesi siz müşterilerimizden.

İnegöl Evden Eve Nakliyat


Call Now ButtonHemen Arayın