Bursa Evden Eve Nakliye Hizmetlerimiz

Harmancık Evden Eve Nakliyat

Harmancık Evden Eve Nakliyat olarak; sizlere hizmet etmek için şubemizi hizmetinize sunduk. Harmancık Evden Eve olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Asansörlü evden eve taşıma olarak hizmet gücümüzü artırdık 13 kata kadar kurulan asansör, uzmaneleman, sigorta, mobilya montaj, ambalaj.

 

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat Sıralaması :

1. Ücretsiz Ekspertiz

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyatfirması olarak yıllardır evden eve nakliyat işimizde ücretsiz ekspertiz hizmetini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Alanında uzman nakliyat ücretsiz ekspertizimiz nakliyat işi yapılacak ev yada iş yerinize gelerek nakliye işi yapılacak eşyaların analizini yaparak siz değerli müşterimize nakliye ihtiyacınız için çalışacak nakliye personel sayısı ,nakliyat araç sayısı gibi analizlerde bulunarak taşınma koşuları ve taşınma fiyatlandırması hakkında ayrıntılı olarak sizleri bilgilendirir.Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat firmamızdan ücretsiz ekspertiz hizmeti almak istediğinizde bizlerle talep formumuzu doldurarak yada iletişim bilgilerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde Bursa evden eve nakliyat ,Bursa şehirlerarası nakliyat hizmeti almak istediğinizde en doğru ve en uygun nakliye fiyatlandırması hizmeti alabilir. Sizin için bir sorun haline gelen taşınma ve nakliye işleriniz hakkında tüm doğru cevapları alabilirsiniz.

 

2. Sigortalı Nakliyat

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat firması olarak nakliye işini yapmış olduğumuz tüm eşyalar için nakliyat sigortası yapmaktayız. Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat sigortası güvencesinde olan nakliyat sigortamız çok kapsamlı olup siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvenilir bir şekilde nakliye aşamasından geçmesi için yapılmaktadır.Evden Eve Nakliyat işi büyük dikkat gerektiren ,ve en ufak bir hatada bile büyük maddi zararlara sebebiyet verecek riskli bir işdir. Bu yüzden her nakliyat işinizde müşterilerimize sigortalı nakliyat güvencesi sunan nakliyat  firmaları ile çalışmalarını tavsiye ediyoruz.Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat olarak uzman çalışan kadromuzla eşyalarınızın zarar görme olasılığını minimuma indirsek dahi ,Olağanüstü herhangi bir aksilik durumuna karşıda eşyalarınızı sigortalı nakliyat ile güvence altına alıyoruz.

 

3. Ambalajlama & Paketleme

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat firması olarak ,kaliteli nakliyat hizmet politikamızdan kaynaklı siz değerli müşterilerimizin eşyalarını hasar almadan en iyi şekilde nakliye edilebilmesi için Tüm eşyalarınızda Ambalajlama ve paketleme aşamasına dahil ediyoruz.1.Kalite ambalajlama ve paketle ürünlerimiz ile ( Baloncuklu naylon - oluklu mukavva-yırtılmaz karton-sabitleyici kaliteli bantlar) sayesinde tüm ürünleriniz en iyi şekilde ambalajlama ve paketleme yapan çalışanlarımız ile yerleştirme işlemi yapılır.Cam bardaklarınız,Avizeleriniz,Camlı mobilya,tv 'niz gibi kırılma olasılığı yüksek tüm eşyalarınız bu kaliteli ambalajlama ürünlerimiz ile korunulur. 

 

4. Nakliyat aracına Yükleme

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat ile almış olduğunuz nakliye hizmet aşamalarından biridir.Eşya yükleme aşaması ,bu aşama ayrı bir özen ve dikkat gereken bir aşamadır. Titizlikle ambalajlama ve paketleme aşamasından geçen eşyalarınız nakliye eşya taşıma elamanlarınız ile nakliye aracına yüklenilir.Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat olarak  asansörün olmadığı dar merdivenli binalarda balkondan veya pencereden asansörlü nakliye işlemide yapılmaktadır. Asansörlü nakliye ihtiyacı olan müşterilerimize nakliye yük taşıma aracı dışında asansör monteli vinçli araç gönderimimizde olmaktadır.

 

5. Eşya Taşıma İşlemi

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat ile eşya taşınma işlemi tamamlandıkdan sonra eşyalarınızla yüklenmiş Günen nakliyat aracı uzman nakliyat şoförümüz ile yola çıkarak en kısa ve güvenli yol güzergahı üzerinden eşyanızın yerleşeceği yeni adresinize doğru yola çıkar. Araçla Eşya taşıma aşamasında müşterilerimizden gelen bir talep olduğunda nakliye aracında 1 kişiye müşterimizden yerde verebilmekteyiz. Eşyanın nakliye aşamasında bizlerlede gelebilirler.Bursa Şehiriçi nakliyat ve Bursa  Şehirlerarası nakliyat hizmetinde geniş araç filomuz ile yıllardır kesintisiz hizmet vermekteyiz.Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat araçlarınız yeni adresinize en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırılır.

 

6. Eşya Yerleştirme İşlemi

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat aracı ile yeni adresinize gelen eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni evinize ulaştırılmış olur. Eşya taşıma uzmanlarımız,Montajlama uzmanlarımız ile birlikde eşyalarınızın yeni evinize en güvenilir şekilde transfer işlemine başlanılır.Yerleştirme ilşemine öncelikle avizeleriniz ve Mobilyalarınızın montajlama işlemi ile başlanılır.Beyaz eşyalarınızın montajlama aşaması ile devam eder. Çevre bilincimizden kaynaklı Büyük eşyalarınızda yapılan ambalajlamada kullanılan paketleme malzemelerimiz evinizde kalabalık yaratmaması açısından tekrar tarafımızca alınır.Koltuk Masa Sandalyeler gibi diğer demirbaşlarınız nakliyat çalışanımızı yönlendirmeniz ile istediğiniz odaya koyulur.(Nakliye çalışmamız sırasında karışıklığa sebebiyet vermemek adıya her ambalajlı ürüne oda isimleri verilmektedir.) Tüm eşyalarınız monte edilmş ve ilgili odalarına konulmuş şekilde hazır bir vaziyette siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

 

7. Kontrol

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat güvencesinde aldığınız nakliye hizmeti sonrasında eşyalarınız kontrol edilir ve herhangi bir kırılma yıpranma olmadığından emin olunur.Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat çalışanlarımızın tüm dikkatli ve hassasiyet göstererek taşıdığı eşyalarınızda bir hasar olma durumu oldu ise mağduriyetiniz Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat güvencesinde yapılan nakliyat sigortamız ile mağduriyetiniz giderilir.Bu tarz durumlarda sizi ziyarete  gelen ücretsiz ekspertizimiz her türlü yardımı sağlayacaktır.

 

8. Sizin Onayınız

Günen Harmancık Evden Eve Nakliyat ile aldığınız nakliyat işleminin bitmesinin ardından Eşya Teslimatı yapıldığına dair müşteri onayı aldığımız bir evrak imzalamanız gerekir. Bu imza ile eşyalarınızın nakliye işleminin tamamlandığı ve eşya teslimatınızın yapıldığı anlamı taşımaktadır.Müşteri memnuniyetine önem veren nakliyat firmamız yeni bir dost kazanmış olarak adresinizden ayrılır.

 

            Harmancık evden eve nakliyat bir telefonun ucunda, bizi arıyor ve taşınmayı sorun etmiyorsunuz. Temiz ve titiz taşıma bizden, takdir etmesi siz müşterilerimizden.

 

Harmancık Cemre Evden Eve Nakliyat


Call Now ButtonHemen Arayın