Bursa Evden Eve Nakliye Hizmetlerimiz

Gemlik Evden Eve Nakliyat

Gemlik evden eve nakliyat; sizlere hizmet etmek için şubemizi hizmetinize sunduk. Gemlik evden eve taşımacılık olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Asansörlü evden eve nakliyat olarak hizmet gücümüzü artırdık; 13 kata kadar kurulan asansör, uzmaneleman, sigorta, mobilya montaj, ambalaj.

Gemlik Evden  Eve Nakliyat, sizlerin veya dostlarınızın taşınmasında, müşteri memnuniyeti önceliğiyle, uygun fiyata kaliteli hizmeti alabileceğinizi iddia ediyor.

Bu hizmet anlayışımız ile şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti  sunmaya çabalıyoruz.

Gemlik Evden  Eve Nakliyat her geçen gün size daha farklı, yenilikçi hizmetler sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyor. Değerli  eşyalarınızı hassas bir şekilde koruyoruz. Havalı (patlaklı) naylonlara sarılan eşyalarınız, geniş  kapalı çelik kasa araç ile eşya yığınına yol açmadan dolayısı ile eşyalarınızda kırık ve çizik olmadan, yağmur kar gibi olumsuz hava koşullarından korunarak taşınır.

HİZMETLERİMİZ :

  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  • De-Montaj ve Montaj Hizmeti
  • Ambalajlama Hizmeti (Mobilyalar İçin)
  • İsteğe Bağlı Eşya Toplama Hizmeti
  • Güleryüzlü ve Tecrübeli Personel

            Gemlik evden eve nakliyat bir telefonun ucunda, bizi arıyor ve taşınmayı sorun etmiyorsunuz. İncelemenizi yapıyor, uygun fiyat veriyor ve sizi titizlikle taşıyoruz. Temiz ve titiz taşıma bizden, takdir etmesi siz müşterilerimizden.

 

Gemlik Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık


Call Now ButtonHemen Arayın